H&M kluczowym najemcą fashion w Bramie Jury

H&M kluczowym najemcą fashion w Bramie Jury
15.10.2019 / Najemcy

1723 mkw. – taką powierzchnię zajmie sklep H&M w Bramie Jury w Zawierciu. Szwedzki gigant sfinalizował umowę wejścia do jednego z kluczowych projektów realizowanych przez Master Management Group. Sieć zajmie lokal na parterze centrum.

– Cieszymy się, że marka H&M wybrała Bramę Jury. Będzie to pierwszy sklep tej sieci w Zawierciu i kluczowy najemca strefy fashion naszego projektu. Dla nas to także potwierdzenie, że projekt galerii handlowej Master Management Group w Zawierciu ma potencjał i stanowi atrakcyjną lokalizację dla rozwoju biznesu topowych marek w Polsce – mówi Anita Petrus, Senior Leasing Manager w Master Management Group. – Dzięki tej współpracy mieszkańcy Zawiercia i okolic będą mieć dostęp do światowych trendów oraz dobrej jakości odzieży w najlepszej cenie – dodaje.

Brama Jury będzie pierwszym, nowoczesnym centrum handlowo-usługowym z czterosalowym kinem Planet Cinema w Zawierciu. Na powierzchni 15 tys. mkw. znajdzie się 50 sklepów znanych marek modowych, sportowych i obuwniczych. Ofertę uzupełni supermarket, sklep z branży RTV AGD, lokale z akcesoriami do domu oraz liczne punkty usługowe. Wśród pierwszych najemców obiektu, poza H&M są także Media Expert, Telakces i Planet Cinema.

Mogą Cię zainteresować