Brama Jury z pozwoleniem na budowę

Brama Jury z pozwoleniem na budowę
9.03.2018 / Budowa

Master Management Group, deweloper projektu, otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę i aktywnie komercjalizuje projekt.

"Cieszymy się, że Brama Jury została oceniona jako wartościowy i potrzebny Zawierciu projekt. Uzyskanie pozwolenia na budowę pozwoli nam kontynuować długofalową strategię firmy o tworzeniu atrakcyjnych i rentownych projektów w małych i średnich miastach. Bardzo doceniamy wsparcie ze strony władz miasta i jej otwartość przy podjęciu rozmów o zbudowaniu nowego miejsca zakupów i rozrywki w Zawierciu" – opowiada Michał Masztakowski, Development Director w Master Management Group. "Wybraliśmy Zawiercie, bo to miasto z potencjałem. Szacujemy, że w zasięgu 35 minut dojazdu do inwestycji mieszka 248 700 osób, a latem przyjadą też turyści. Obecność Strefy Aktywności Gospodarczej w pobliżu i stale rozwijająca się infrastruktura drogowa uzasadniają celowość naszego przedsięwzięcia" – dodaje.

Nowy projekt Master Management Group w Zawierciu komentuje Marcin Wojciechowski, Rzecznik Prasowy miasta Zawiercie: "Jesteśmy zadowoleni, kiedy miasto się rozwija, dlatego tworzymy jak najlepsze warunki do inwestowania. Mamy nadzieję, że inwestycja Master Management Group zakończy się sukcesem".

Mogą Cię zainteresować